4 Mayıs 2012 Cuma

İlk Blogger Ödülüm


İlk olarak blogumla çok ilgilenememe rağmen takip eden arkadaşlara ve ardından bana bu ödülü layık gören sessizgemi'ye ve sonra yine beni bu ödüle layık gören diğer blogger Tatlıbirşeyler'e teşekkür ediyor, ödülümü almak için sahneye doğru ilerliyorum :)

Ödül alan kişinin 11 bloggera da ödül vermesi gerekiyor Ama ben 11 kişiye tamamlayamadım. Çoğu kişi bu ödülden aldığı için, almadığını düşündüğüm ya da görmediğim kişilere veriyorum ben de. Ödüllerini almaları için sahneye davet ediyorum hepsini. Buyrun lütfen :)

HyeBin
Shiney
seymsomething
2zler

Ve kendimle ilgili 7 gerçek;
 • Çok inatçıyımdır. Kendi doğrularımdan şaşmam, başkalarının dediklerine kulak asmam genellikle. Çok da iyi bir huy değil tabi bu.
 • Düzen ve simetri konusunda takıntım vardır. Dolabımdaki kıyafetlerin hepsi eşit genişlikte katlanmış olmalıdır. Manyaklık derecesine doğru ilerliyor bu.
 • Yaptığım işlerde çok titiz davranırım ve uzun sürer bitmesi. Bu yüzden bitene kadar bıkarım o işten.
 • Küçüklüğümden beri resim çizerim. Böyle bir yeteneğe sahibim ama hiç bunu profesyonelliğe taşımadım.
 • En büyük hayalim gezebildiğim kadar ülke, şehir gezmek. Acun Firarda zamanında falan hep Acun'a özenirdim zaten.
 • Müzik ve sinema vazgeçilmezlerim.
 • Alışverişi severim her bayan gibi. Ama özellikle internetten alışveriş yapmak daha bir zevkli benim için. Kargo geldiğinde hediye almış gibi hissediyorum :)
 Her şey tamamdır. Herkese teşekkürler. Bir başka yazıda görüşmek üzere, takipte kalın... :)

  8 yorum:

  1. canım benim çok teşekkürler ama ben bunu taaa aralığın başında yapmıştım :/ hatta burada; http://seymsomething.blogspot.com/2011/12/cok-yonlu-blogger-odulu.html

   ilk madde konusunda aynıyız denilebilir. hatta aynı ya ne denilebiliri fff. sadece ben bir de bunun üzerine kendimi haklı çıkaracak türden karışık bir konuşma ekliyorum o kadar fff
   çizim konusunda ailemiz zaten üzerimizde dursaydı şuan çok iyi yerlerde olabilirdik. ben de baya uğraşırdım sonra arkadaşlar, okul ve sınavlar derken kalem tutmayı unuttum fff.
   5-6 da aynı. ortak yönümüz çokmuş dfghjkvdjonfd

   YanıtlaSil
  2. Rica ederim canım görmemişim zaten son zamanlarda görmediklerimden birkaç isim yazdım hiç yazmamış olmiyim diye :)

   Çizim konusunda evet ya bilinçsizlik yüzünden sadece bir yetenek olarak kaldı. İlkokulda beri her hocam resim derslerinde benle ayrı bir ilgilenirdi ama yönlendiren olmadı işte, napalım nasip kısmet :)

   Ahah yoksa yoksaaa? Neyse senle birkaç ortak yönümüz daha var -_-

   YanıtlaSil
  3. İlk ödülün hayırlı olsun :) Blogunu yeni takip etmeye başladım ama çok sevdim :) Sağdaki başlık altında City Hunter'ı gördüm. Min Ho'mun dizisi,çok güzel bir dizi,beğeneceğini sanıyorum :)
   Finallerde başarılar ! :))

   www.zamansozleri.blogspot.com

   YanıtlaSil
  4. Çok teşekkürler :) Evet baya oldu aslında onu izlemeye başlayalı ama 5 bölüm falan kaldı ara verdim bitirmek zor geliyor Min Ho hatrına bitiricem :))
   Sağol valla az kaldı korkuyorumm :/
   Ben de takibe aldım seni ^^

   YanıtlaSil
  5. Haha,stres yok,korku yok ! Aja aja fighting :))

   YanıtlaSil
  6. Aynen Fightinggg! Yani inşallah :D

   YanıtlaSil
  7. Tabi ki de :) Sakın moralini bozma !

   YanıtlaSil
  8. Sağolasın ya, her sınav dönemi aynı triplere girerim ama sonrası çok güzel olur :))

   YanıtlaSil