9 Şubat 2012 Perşembe

Protect the Boss/마지막 여비서 [2011]KARAKTERLER

No Eun Sol (Choi Gang Hee) Cha Ji Heon (Ji Sung)Cha Moo Won (Kim Jae Joong)Seo Na Yoon (Min Ji Hye)Cha Ji Heon ve Cha Moo Won aile şirketinde çalışan iki rakip kuzendir. Sürekli didişmektedirler. Ji Heon çocuksu bir kişiliğe sahiptir, Moo Won ise tam tersi daha oturaklı ve aklı başındadır. Hikayemiz Cha Moo Won'un Ji Heon için yeni bir sekreter işe almasıyla başlar. Bu kişi de geçmişi pek de parlak olmayan No Eun Sol'dür. Renkli kişiliğiyle Moo Won'un ilgisini çekmiş ve Moo Won da bu sefer Ji Heon'a onu uygun görmüştür. Çünkü Ji Heon sekreterler için baş belası, dayanılmaz biridir. Ji Heon, Eun Sol'ü her ne kadar istemese de, Eun Sol onu ikna edebilmek için her dediğini yapmaya, ona katlanmaya başlar. Ve hikaye öyle ani gelişir ki bir bakmışsınız Ji Heon, sürekli Eun Sol'ü düşünmeye başlamış ve aşık olmuştur.

***

 Dizi, sizi başladığı andan beri kendine bağlıyor. Karakterler özellikle çok şirin. Her karakter için ayrı ayrı özen gösterilmiş belli. Başrollerin dışında Ji Heon'un babası ve babaannesine bayıldım yahu. Çok eğlenceliydiler. Bu dizi için yazacak çok şey var aslında ama hep aynı kelimelere yer vereceğim için toptan çok güzel bir dizi diyeyim ben en iyisi. Çok eğlendim ben izlerken. O iki kuzen yok mu hele, manyak şekerlerdi. Bir Jae Joong gerçeği var herkesin bildiği üzre ama ilk defa izlediğim Ji Sung sanki bu dizide onu sollamış, üstelik yaşına rağmen de çok genç görünüyor bu adam ve de çok yakışıklı!! Jae Joong için de ne desem boş yani kelimeler kifayetsiz kalır. Zaten ses tonuna bitiyorum ben. Choi Gang Hee ise çok güzel olmayabilir ama çok şekerdi. Bu karakter çok yakışmış ona. 


Diğer kız Min Ji Hye'ın oynadığı karakter de bir enteresandı. İlk sahnelerde kötü, vamp kadın gibi hissettirilmiş ama sonra altından zırlak çocuksu bir hatun çıkıyor. Oldukça ilginç :D


 Unutmadan söyleyeceğim dizideki kıyafetler çok hoştu be. Stilist iyi çalışmış valla. Ji Heon karakterinin giydiği renkli giysilere bittim, böyle patronlar görmek isteriz efenim ^^ Ama sırt çantası olmasın mümkünse :D

  #Bunlara güldüm 

İki kuzenin kız gibi kavga etmeleri


Asansör sahneleri.... Ji Heon'un babası efsane adam doğrusu :DEn çok güldüğüm yerlerden bir diğeri de Babaannemizin yalanının yakalandığı sahne. Babaannenin uzaktan oğluna yaptığı el hareketleri falan. Ne şeker bir babaannedir o yaaa.Ji Heon'un babası :DOlaylar hızlı geliştiği için sonlara doğru biraz sıktı ama gene de keyifle izledim. Ve finali de çok hoştu. Hayal kırıklığı yaratmadı birçok dizi gibi.

İzleyeli bayağı bir zaman oldu aklımda kalanları aktardım. İzlemeyenler için şiddetle tavsiye ederim. Benim favorilerim arasına girdi bile :))


İyi seyirler !

0 yorum:

Yorum Gönder